Collecte Oranje Fonds

Dit jaar zal BBC de jaarlijkse collecte voor het Oranje Fonds doen. Deze collecte vindt plaats in de week van 11 t/m 15 juni. De opbrengst van de collecte gaat naar sociale projecten in de provincie en een deel zal voor onze vereniging zijn. Wij als vereniging hebben gekozen om het collectegebied Bocholtz voor onze rekening te nemen en hopen op jullie hulp! Wil je het Oranje Fonds en onze vereniging helpen en mee collecteren, stuur dan een email naar hamers.steinbusch@gmail.com. Geef verder aan welke avond(en) je beschikbaar bent, de beschikbare avonden staan hieronder. Aan de hand van de aanmeldingen willen we een indeling maken, vele handen maken licht werk en collecteren is natuurlijk gezelliger met z'n tweeën! Heb je vragen over de collecte, neem dan contact op met Bart Hamers (0625068667).

- dinsdag 11 juni 18:30u
- donderdag 13 juni 18:30u
- zaterdag 15 juni 10:00u


Geplaatst op: 02-05-2019