Seizoensopening 2023/2024 & Dankbericht Relinde van Loo

Vandaag was de seizoensopenings activiteit van BBC '77! De foto's zijn beschikbaar op: https://www.bbc77.nl/foto-album/87/2023-seizoensopening-handicaptoernooi & Als vereniging BBC '77 willen wij @relindevanloo bedanken voor haar onmisbare inzet als jeugdtrainster!
Lees meer!


Vandaag was de seizoensopenings activiteit van BBC '77! De foto's zijn beschikbaar op: https://www.bbc77.nl/foto-album/87/2023-seizoensopening-handicaptoernooi

Dit jaar in petto: badmintonnen met extra moeilijkheden! Zo waren er een zevental variaties zoals, badmintonnen met een blinderingszeil ertussen, kortere rackets, als koppel een lintje vasthouden en spelen met een hoesje eromheen! Al in al een hele warme, hilarische en zo
als het hoort: vermoeiende ochtend! Als kers op de taart afgesloten met een broodje hamburger, frinkandel of kroket onder het genot van een drankje bij Sportcafé Wijngracht 9!!

Als vereniging BBC '77 willen wij @relindevanloo bedanken voor haar onmisbare inzet als jeugdtrainster! De afgelopen tien jaar heeft Relinde zich ingezet om de zaterdagochtend sportief, gezellig maar toch uitdagend te maken voor onze jeugdleden! Het mag dan ook wel
gezegd worden dat Relinde zeker gemist zal worden op de zaterdagochtend. Er is een speciaal soort persoon voor nodig om naast je fulltime baan je zodanig in te zetten voor een vereniging. Voor veel van onze jeugdleden waren de laatste tien jaar onmisbaar en
onvergetelijk! Naast Relinde, hier ook een bedankje aan Demi en Cassey voor hun niet te missen inzet!


Geplaatst op: 09-09-2023